Mercedes W212 - Tu zaczynamy! > Zanim zaczniesz...

REGULAMIN

(1/1)

W212:
Regulamin forum:

1. Warunkiem koniecznym do rejestracji na forum jest posiadanie konta e-mail. Użytkownik wyraża zgodę na zapisywanie informacji o podstawowych parametrach rejestracji: adres IP, informacje o połączeniu, geolokalizacji itp. Po poprawnej rejestracji na forum należy przywitać się w wątku powitalnym.

2. Zanim założysz nowy temat, sprawdź uważnie czy zagadnienie nie zostało już poruszone na forum. W tym celu użyj funkcji 'szukaj'.

3. Pisz na temat - wątki, posty, komentarze i ogłoszenia powinny być umieszczane w odpowiednich dla nich miejscach (działach, kategoriach, forach tematycznych). Treści nie na temat mogą (ale nie muszą) być usuwane w całości lub w części bądź przenoszone w bardziej odpowiednie miejsce.

4. Administratorzy i moderatorzy mogą zamykać wątki, edytować i usuwać posty.

5. Zabronione jest:
 5.1. umieszczanie na forum jakichkolwiek treści propagujących narkotyki, rasizm, przemoc, pornografię,
 5.2. umieszczanie na forum treści które obrażają inne osoby, narodowości, religie, zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, przyczyniające się do łamania praw autorskich, zawierające korespondencję prywatną, dane osobowe i teleadresowe bez zgody ich właścicieli,
 5.3. używanie niecenzuralnych słów w nazwie użytkownika i innych polach profilu użytkownika
 5.4. używanie nazw domen w nazwie użytkownika czy innych treści stricte reklamowych również w innych polach profilu użytkownika bez powiadomienia o tym fakcie admina forum (użytkownik W212)
 5.5. reklamowanie swoich stron, usług poprzez wstawienie odnośnika na zewnątrz Forum, jeśli chcesz się reklamować u nas wesprzyj nas a my wesprzemy Ciebie

6. Grzeczność nie boli, a czasem pomaga, wyślij podsumowanie i podziękowania po rozwiązaniu problemu.

7. Użytkownicy forum mają obowiązek zachować kulturę osobistą, a także traktować z należytym szacunkiem pozostałych użytkowników forum.

8. Każda forma ogłoszeń komercyjnych, a także podanie linków do stron komercyjnych oraz informacje o firmach albo instytucjach komercyjnych wymaga umieszczenia w odpowiednim dziale. Każde ogłoszenie sprzedaży musi zawierać cenę, chyba że oddajesz za darmo.

9. Umieszczanie nazw reklamujących strony internetowe w Nickach, podpisach i opisach bez wcześniejszego ustalenia z właścicielem forum jest zabronione.

10. Na naszym forum obowiązują zasady netykiety (http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta)

11. Do przestrzegania porządku na forum są powoływane specjalne osoby tzw. moderatorzy. Porządku także pilnują administratorzy i inne osoby związane z forum.

12. Nadużycia typu flamewar, rolling, spam, łańcuszki, flood będą bez ostrzeżenia „nagradzane” banicją.

13. Nie pisz wielkimi literami. Wielkie litery oznaczają krzyk, zachowujemy spokój na forum.

14. Nie pisz popularnym w internecie slangiem. Użytkownicy nie szanujący języka polskiego muszą liczyć się z usuwaniem swoich postów. Na forum należy pisać zgodnie z zasadami pisowni polskiej. Użytkownik wyraża zgodę na edycję wątków i postów zawierających niepoprawną pisownię (w celu jej poprawienia).

15. Administratorzy ani właściciel serwera, na którym działa forum, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści przekazywane przez innych użytkowników, za opinie wygłaszane przez użytkowników, ani za szkody powstałe w związku z błędną diagnozą lub nieprawidłowo przeprowadzoną naprawą.

16. Użytkownicy forum wyrażają zgodę na otrzymywanie powiadomień lub korespondencji seryjnej od Administratorów forum i właściciela serwera, na którym działa forum.

17. Konto nieaktywne w okresie min 4 miesięcy może zostać usunięte lub zablokowane przez Administratora Forum. W przypadku usunięcia konta (obojętnie z jakich przyczyn) Użytkownika forum Administrator nie ma obowiązku kasowania postów przez niego napisanych. Z założenia nie usuwamy kont użytkowników na życzenie. Użytkownik może zamknąć konto we własnym zakresie.

18. Kontakt z osoba odpowiedzialna za forum wyłącznie przez wiadomość prywatną wysłaną przez forum do użytkownika W212.

19. Nazwy Mercedes-Benz, Mercedes, W212 są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Mercedes-Benz z siedzibą w Niemczech.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej