Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - maku88

Strony: 1
1
Cześć,

filtr paliwa był od razu wymieniony przy pierwszej wizycie, ale nie wiem czy sprawdzali DPF. Przekażę im tą uwagę, może jest to dobry kierunek. Ogólnie ASO ma problem zdiagnozować problem, ponieważ jak auto trafia do serwisu to już się check nie świeci. Nie chce mi się wierzyć, że błąd nie zapisuje się w pamięci.

2
Skrzynia biegów / Odp: skrzynia tippshift 5 biegowa W212
« dnia: 12 Czerwiec 2019, 13:26 33s »
Dzięki. Samochód stoi obecnie w ASO Mercedesa i przekazałem im wczoraj, żeby to sprawdzili. Niestety przez telefon ciężko ty wytłumaczyć, ale na pewno tak głośno nie powinno słychać. Niestety nie mam możliwości porównania z innym W212. Pozdrawiam.

3
Skrzynia biegów / skrzynia tippshift 5 biegowa W212
« dnia: 11 Czerwiec 2019, 16:16 22s »
Witam,

prosiłbym o poradę. Mam W212 od niedawna, a na co dzień jeżdżę VW Golfem 7 z DSG. Mam wrażenie, że stojąc na światłach i trzymając pedał hamulca w momencie gdy go puszczam to jest dosyć głośny dźwięk, jakby hamulce były zastane. Czy to jest normalne ?

pozdrawiam

4
Witam,

mam problem z moją E-Klasą. W212 E220 CDI 2011r. przebieg 122 000 km. Skrzynia automatyczna 5 biegowa.
Auto kupione w ASO Mercedes w lutym i od samego początku mam problem z cyklicznie wyskakującym check engine, oraz auto wchodzi w tryb awaryjny. Na następny dzień problem znika. Auto jest już czwarty raz w serwisie i naprawiają je w ramach rękojmi. Wymienione wszystkie filtry i oleje. Serwis nie może zdiagnozować o co chodzi. Silnik chodzi równo, nie dymi. W tryb awaryjny wchodzi czasem przy mocniejszym przyspieszeniu przy większych prędkościach, a czasem przy jednostajnej jeździe. Początkowo wymienili również czujnik ciśnienia pompy (z tego co pamiętam), później wiązkę, a następnie stwierdzili, że przepalone były piny we wtyczce. Czy ktoś miał podobny problem ?

5
Zanim zaczniesz... / Odp: Wątek powitalny.
« dnia: 11 Czerwiec 2019, 15:59 50s »
Witam wszystkich użytkowników,

mam na imię Michał, mieszkam pod Poznaniem i jestem od lutego posiadaczem Mercedesa W212 E220 CDI z 2011r.
Chętnie wymienię się uwagami.

pozdrawiam

Strony: 1
Reklamy nie są złe! Dzięki nim to miejsce w Internecie istnieje. Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy. Dzięki!