Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - twark

Strony: 1
1
Ja pokusiłem się na zakup z Aliexpress, przesyłka wysłana ma mi dojść do piątku

Przesyłka doszła, wszystko dziecinnie proste do podłączenia, przy demontowaniu korzystałem z filmików na YT, poza tym całość zajęła około 3h, funkcjonalność na duży plus, muszę jeszcze wypróbować kartę SIM.

2
Ja pokusiłem się na zakup z Aliexpress, przesyłka wysłana ma mi dojść do piątku

3
Silnik i osprzęt silnika / Odp: Lekkie szarpnięcia na zimnym silniku
« dnia: 03 Listopad 2021, 13:04 01s »
witam, chyba doszedłem do przyczyny tych objaw, prawdopodobnie niesprawny jest zawór pompy wysokiego ciśnienia lub czujnik wysokiego ciśnienia na listwie. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak najszybciej dostać się do pompy wysokiego ciśnienia żeby jak najmniej rozbierać?

4
Silnik i osprzęt silnika / Lekkie szarpnięcia na zimnym silniku
« dnia: 25 Październik 2021, 15:20 11s »
witam, ostatnio zauważyłem u siebie lekkie szarpnięcia na zimnym silniku, po odpaleniu silnika po nocnym staniu (temperatura na zewnątrz okolice 0-5 stopni w nocy ), silnik pracuje równiutko i bez problemów, dopiero po przejechaniu kilku km i zatrzymaniu się np. na światłach zaczyna lekko szarpać o 0,1tyś. obrotów, jakby się dławił, problem ustaje po rozgrzaniu płynu do temperatur około 60 stopni, co to może być ? oleje w skrzyni i silniku wymieniane, całe zestawy filtrów itd. dpf 75% sprawności. Na kompie zero błędów.
w212 e250 cdi 204km 4 matic


5
Dzięki za odpowiedź , kupiłem w Vivo Media w Polsce .
Menu fabryczne ? Nie bardzo wiem jak w to wejść .
Mam dwie opcje , jedna to normalne NTG a druga to ,to co sobie wybiorę z Androida , czyli mapa albo jakakolwiek inna aplikacja .

Też przymierzam się do zakupu w Vivo Media, szybko ci doszła paczka? Kupowałeś również kamerkę cofania? jaką wersje pamięci ram kupiłeś? i czy działa to płynnie?

Strony: 1