Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - eangle

Strony: 1
1
Dzień dobry,
Mam problem z swoim mercedesem w212 250cdi. Kiedy na skrzyni biegów mam ustawioną pozycję D, i zaczynam kręcić kierownica zaczyna silnik wpadać w duże wibracje i zaczynają falować obroty. Obroty falują  do tego stopnia że zaczyna nawet piszczeć pasek. w pozycji P lub N nie ma takiego problemu lub jeśli podczas jazdy kręcę kierownica. Natomiast manewrując na parkingu  gdzie obroty są niskie i prędkość nie wielka zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Po podpięciu na komputerze uniwersalnym wyskoczyły błędy:
U0146, P061b, P0685.  czy ktoś z was mniej więcej może wie gdzie szukać przyczyny.  Zdaję sobie że obroty muszą troszkę opaść bo opór idzie ale no na zasadzie że silnik zaczyna drgać, szarpać, falować. Dodatkowo zauważyłem stojąc na światłach na pozycji D co jakiś czas sam z siebie podnosi obroty szarpnie i nagle opadną.
Skrzynia automat 5 biegowa, silnik 250cdi biturbo 204 KM, sedan 2009 rok 

Strony: 1
Reklamy nie są złe! Dzięki nim to miejsce w Internecie istnieje. Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy. Dzięki!