Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 ... 10
1
Nadwozie i karoseria / Odp: Zaślepka haka przód
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arthuras dnia Dzisiaj o 19:39:36 »
Mi pokazało taki nr
A 212 885 01 26 7755
Dzięki, poszukam z tym nr.
2
Silnik i osprzęt silnika / Odp: W212 E350 CGI 3.5 V6 292 KM – jakie macie realne spalanie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vand dnia Dzisiaj o 15:00:21 »
Taki tam szczegół
3
Silnik i osprzęt silnika / W212 E350 CGI 3.5 V6 292 KM – jakie macie realne spalanie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Remir_L dnia Dzisiaj o 14:56:19 »
Cześć,

chciałbym porównać spalanie mojego Mercedesa z wynikami innych użytkowników tego samego silnika.

Samochód to Mercedes W212 E350 CGI, 3.5 V6, 292 KM, rocznik 2009, automat 7G-Tronic, napęd na tył. Przebieg wynosi około 230 tys. km.

Dotychczasowe wyniki spalania:

miasto – zwykle około 17 l/100 km,
podczas jednego dnia jazdy miejskiej na dystansie około 20 km komputer pokazał 18 l/100 km,
przy stałej prędkości około 120 km/h – około 11 l/100 km,
spokojna jazda poza miastem – około 9,5 l/100 km.

W dniu, kiedy pojawiło się 18 l/100 km, były korki, temperatura wynosiła około 30°C, działała klimatyzacja, a samochód miał kilka krótkich postojów. Silnik zdążył się jednak rozgrzać.

Jeden czujnik NOx był wcześniej wymieniony, świece są nowe, wykonany został serwis olejowy silnika. Check Engine się nie zapala, a podczas ostatniego podłączenia komputera nie było żadnych błędów. Po 10 czerwca planuję ponowną diagnostykę.

Czy takie spalanie w mieście jest normalne dla E350 CGI 292 KM? Jakie wyniki uzyskujecie w podobnych warunkach?

Proszę, podajcie w miarę możliwości:

średnie spalanie,
średnią prędkość,
długość typowych tras,
miasto lub jazda mieszana,
napęd na tył czy 4MATIC,
wynik z komputera czy obliczony przy tankowaniu.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i porównanie.
4
Elektronika / Odp: Dorobienie kluczyka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vand dnia Dzisiaj o 14:35:06 »
Nie robie takich rzeczy. Ale to co piszesz można zrobić bez problemu nawet zdalnie. Musisz mieć tylko kompa i kabelek żeby go połączyć z OBD.
A ty skąd jesteś ?
ps. Sam jutro jadę na kodowanie ECO .
Gościu takie kodowania ( miedzy innymi ) oferuje:
Witam oferuje kodowania jak na liscie poniżej.
Zdalnie, bądź na miejscu
• DVD in Motion (odtwarzanie DVD podczas jazdy)
• Agility Mode – dodatkowy tryb pracy skrzyni biegów
• Tryb manualny – skrzynia utrzymuje wybrany bieg, zmienia go tylko gdy jest to konieczne dla ochrony silnika
• Zapamiętywanie ostatnio wybranego trybu skrzyni po uruchomieniu auta
• Menu AMG:
wyświetlanie biegów M1, M2, M3 itd.
temperatura oleju silnikowego
temperatura płynu chłodzącego
w licznikach przedliftowych temperatura oleju skrzyni biegów
• Język polski (Tylko polift NTG4.5 Kolorowe zegary)
• Zamykanie klapy bagażnika z pilota
• Wyświetlanie ilości paliwa w litrach
• Wyłączenie przypomnienia o niezapiętych pasach
• Pamięć foteli po jednym naciśnięciu przycisku
• Regulacja jasności świateł DRL
• Zwiększona jasność świateł DRL, postojowych i oświetlenia tablicy rejestracyjnej
•  Zmiana kodowania kraju w systemie klimatyzacji
• Mocniejsza wentylacja i podgrzewanie foteli (zależnie od wyposażenia)
• Dodatkowe ustawienia nawiewów
5
Elektronika / Odp: Dorobienie kluczyka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DonAndress dnia Dzisiaj o 12:58:15 »
Nie powinno być większych problemów z dorobieniem.
Można zapytać skąd jesteś?
I czy ewentualne zmiany w komputerze też można u Ciebie zrobić (ja chyba tylko potrzebuje start-stop z pamięcią i pozostałą ilość paliwa, bo nie wiem co jeszcze mozna, AMG menu nie potrzebuję)?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

6
Nadwozie i karoseria / Odp: Zaślepka haka przód
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vand dnia Dzisiaj o 12:50:57 »
Mi pokazało taki nr
A 212 885 01 26 7755
7
Elektronika / Odp: Dorobienie kluczyka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vand dnia Dzisiaj o 12:46:08 »
Nie powinno być większych problemów z dorobieniem.
8
Elektronika / Dorobienie kluczyka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DonAndress dnia 06 Czerwca 2026, 18:33 35s »
Cześć.
Czy ktoś jest w stanie poprawnie dorobić kluczyk do W212 poliftowego (2014 rok)? Czy tylko ASO?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

9
Nadwozie i karoseria / Zaślepka haka przód
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arthuras dnia 06 Czerwca 2026, 13:01 59s »
Cześć,
czy ktoś dałby radę podrzucić nr zaślepki haka przód pod vin WDD2120051A284696, jakiś pajac ukradł mi jak auto stało pod blokiem a teraz co kupię jakąś używkę to ma inne zaczepy. Z góry dziękuję.
10
Zanim zaczniesz... / Odp: Wątek powitalny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gennannie dnia 28 Maja 2026, 13:47 41s »
siemanko  ;D
Strony: 1 2 3 ... 10

Kup żarówki H7 LED!

Żarówki LED do samochodu
AdBlock