Tutaj opisujemy problemy ze skrzyniami biegów, z zarówno automatycznymi jak i manualnymi przekładniami w Mercedesie W212.
| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość ![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| 0 użytkowników i 5 Gości przeglądają ten dział. | ||||
|
|
Zbyt późna redukcja w 7g-tronic.
Zaczęty przez raf |
4 Odpowiedzi
23991 Wyświetleń |
wysłana przez jarus |
|
|
7g tronick plus - problem
Zaczęty przez tomek189 |
2 Odpowiedzi
19111 Wyświetleń |
wysłana przez tomek189 |
|
|
60 Odpowiedzi
109154 Wyświetleń |
wysłana przez Kajtek1 |
|
|
|
Problem na zimnym w manualu
Zaczęty przez ziemniakk08 |
6 Odpowiedzi
24801 Wyświetleń |
wysłana przez Mariusz86 |
|
|
Różnica w skrzyniach 722.908 i 722.996
Zaczęty przez labik |
2 Odpowiedzi
16843 Wyświetleń |
wysłana przez sewan |
|
|
Szarpanie automat
Zaczęty przez Somber |
10 Odpowiedzi
34583 Wyświetleń |
wysłana przez neo226 |
|
|
Tyrkotanie na "D", delikatne falowanie na "P"
Zaczęty przez kamel1984 |
9 Odpowiedzi
27043 Wyświetleń |
wysłana przez majkel84 |
|
|
Problem ze skrzynią 7G
Zaczęty przez seiller |
6 Odpowiedzi
23925 Wyświetleń |
wysłana przez sewan |
|
|
Koszt wymiany elektrozaworu lock up
Zaczęty przez jary |
0 Odpowiedzi
17366 Wyświetleń |
wysłana przez jary |
|
|
Jak rozpoznać skrzynie 7G od 5G
Zaczęty przez Velmer |
11 Odpowiedzi
55325 Wyświetleń |
wysłana przez Kajtek1 |
|
|
Komunikat Without changing gear , consult workshop
Zaczęty przez dudajazz |
1 Odpowiedzi
21909 Wyświetleń |
wysłana przez sewan |
|
|
Wybija wsteczny po 6 sekundach- automat
Zaczęty przez voitek82 |
15 Odpowiedzi
38363 Wyświetleń |
wysłana przez Andy |
|
|
20 Odpowiedzi
48533 Wyświetleń |
wysłana przez Adam-fr |
|
|
|
Skrzynia szarpie
Zaczęty przez krisu1977 |
3 Odpowiedzi
27630 Wyświetleń |
wysłana przez jary |
|
|
Czy była jakas akcja serwisowa skrzyn 7g tronick plus?
Zaczęty przez jary |
5 Odpowiedzi
18220 Wyświetleń |
wysłana przez jary |
|
|
Dziwny dzwiek przy przełączaniu biegów na parkingu
Zaczęty przez jary |
4 Odpowiedzi
15657 Wyświetleń |
wysłana przez jary |
|
|
Chłodnica oleju w skrzyni
Zaczęty przez jary |
1 Odpowiedzi
16951 Wyświetleń |
wysłana przez Kajtek1 |
|
|
56 Odpowiedzi
122607 Wyświetleń |
wysłana przez noc |
|
|
|
Podszarpywanie zimnej skrzyni
Zaczęty przez Prezes1960 |
11 Odpowiedzi
34438 Wyświetleń |
wysłana przez jarus |
|
|
Jak eksploatowac 7biegowego automata. prosze o pomoc
Zaczęty przez Miniu |
2 Odpowiedzi
18547 Wyświetleń |
wysłana przez Mppole |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 25 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 50 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta