Autor Wątek: VII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MERCEDESA W TORUNIU + Mercedes-Benz DRIFT DAY  (Przeczytany 5406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomq

  • Pasjonat
  • ***
  • Wiadomości: 10
  • Pomógł +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
 Witamy!
 
 Zapraszamy na kolejny, siódmy już Ogólnopolski Zlot Mercedesa w Toruniu. Impreza odbędzie się w dniach 9-11. maja br.
 Tegoroczny zlot rozpoczniemy w piątkowe popołudnie 09. maja w... Inowrocławiu, gdzie odbędzie się m.in. wystawa legendarnych sportowych modeli Mercedesa i zabytkowych "gwiazd". Głównym dniem zlotu zgodnie z tradycją będzie sobota. Tego dnia zagościmy w centrum Torunia oraz po rocznej przerwie także na torze MotoPark Toruń. Na tym obiekcie od południa do godzin późnopopołudniowych będzie odbywał się piknik rodzinny i rozegranych zostanie szereg konkurencji sportowych. Wieczór i noc jak zwykle zarezerwowane są na huczną imprezę integracyjną w naszej bazie hotelowej. Zlot zakończy się w niedzielę 11. maja. Na ten dzień zaplanowany jest m.in. pobyt na wyczynowym torze kartingowym, gdzie przesiądziemy się z Mercedesów do 13-konnych gokartów i kończąca całe spotkanie wystawa aut w centrum Torunia.
 
 
 W ramach VII Zlotu w sobotę 10. maja odbędzie się MERCEDES-BENZ DRIFT DAY. Do udziału w tym wydarzeniu zaprosiliśmy nie tylko krajowych kierowców, ale także całą grupę zagranicznych drifterów latających "gwiazdami". Aktualnie w całej Europie jest około 30-40 driftowozów o różnym poziomie zaawansowania technicznego, które pobudowano na bazie Mercedesów. Liczymy, że część z tych maszyn zaprezentuje się w maju na toruńskim torze. Zaproszenia skierowaliśmy m.in. do zawodników z Węgier, Skandynawii, Niemiec, a nawet krajów z południa Europy. Tradycyjnie nie zabraknie też kilku polskich kierowców z Kajetanem Rutyną i Michałem "Obebo" Przybylskim na czele. Bokiem do przodu będzie jeździł także DRIFTOBUS, jedyny tego typu projekt w Europie - bus profesjonalnie przystosowany do driftingu. Mercedes-Benz Drift Day to spotkanie integracyjne służące m.in. wymianie doświadczeń pomiędzy zespołami. W Toruniu nie zabraknie jednak bloków Drift Taxi (co-drive'y z udziałem kibiców) i ostrej rywalizacji o puchary. Zwycięzcy MBDD na zakończenie staną do walki w parach z dwoma drifterami zasiadającymi w autach innych marek (prawdopodobnie BMW i Nissan).
 Oto film promujący Mercedes-Benz Drift Day:
 
 Mercedes-Benz Drift Day (promo)

 ! Organizatorem zlotu jest nowe stowarzyszenie - Mercedes Toruń Club. Nasza grupa w związku z pogarszającymi się od pewnego czasu współpracą postanowiła zerwać bliższe relacje z Automobilklubem Toruńskim. Rozwiązaliśmy sekcję założoną przed sześcioma laty przy AK Toruńskim i założyliśmy samodzielne, niezależne stowarzyszenie. Aktualnie kończona jest jego rejestracja w sądzie. Jesteśmy przekonani, że ten krok pozwoli nam na jeszcze sprawniejszą organizację zlotów i innych imprez, które przygotowujemy.
 ! Bliższe szczegóły dotyczące zlotu, wraz z oficjalnym programem imprezy podamy najprawdopodobniej na przełomie marca i kwietnia. Wtedy też ruszy rejestracja uczestników mających zamiar skorzystać z oferowanych przez nas posiłków i bazy noclegowej. W tym roku powracamy do znanego z aż trzech wcześniejszych edycji naszego zlotu Hotelu WALTER.
 
 UWAGA! W związku z faktem zakończenia współpracy z Automobilklubem Toruńskim zmienił się adres naszej strony internetowej. Poza forami internetowymi właśnie tam będziecie mogli znaleźć najświeższe informacje dotyczące VII ZLOTU i Merccedes-Benz Drift Day. Strona będzie na bieżąco aktualizowana. Zapraszamy na:
 
 www.mercedestorunclub.pl
 
 Zachęcamy też do odwiedzania naszego profilu na Facebooku:
 
 https://www.facebook.com/MercedesClubTorun?fref=ts
 
 
 Pozdrawiamy i zapraszamy do Torunia!
 ---------------------------------------------
 Stowarzyszenie MERCEDES TORUŃ CLUB
 

Forum Mercedes E-Klasa


 

Żarówki LED do samochodu
AdBlock